Ihmiset ja yhteystiedot

Vantaan toimipiste (Vantaa, PK-seutu ja Uusimaa)

Totte Vivolin

Vantaa aluevastaava
010 400 4514
totte.vivolin@muuttohaukat.com

Tuomas Hirvonen

Muuttokoordinaattori
010 400 4518
tuomas.hirvonen@muuttohaukat.com

Ville Ellilä

Muuttokoordinaattori
010 400 4521
ville.ellila@muuttohaukat.com

Turku, Varsinais-Suomi ja Satakunta

Jari Lindell

Turku aluevastaava
010 400 4501
jari.lindell@muuttohaukat.com

Tuomas Raitio

Muuttokoordinaattori
010 400 4511
tuomas.raitio@muuttohaukat.com

Hyvinkää, Hämeenlinna, Riihimäki ja muu Suomi

Toni Vuolaste

Hyvinkää aluevastaava
010 400 4522
toni.vuolaste@muuttohaukat.com

Niklas Eskolin

Muuttokoordinaattori
010 400 4502
niklas.eskolin@muuttohaukat.com

Joanna Huttunen

Myyntiassistentti
010 400 4509
joanna.huttunen@muuttohaukat.com

Helsingin toimipiste

Jani Vivolin

Avainasiakaspäällikkö
010 400 4507
jani.vivolin@muuttohaukat.com

Johto, HR, palkat ja laskutus

Hannu Saarni

Toimitusjohtaja
010 400 4505
hannu.saarni@muuttohaukat.com

Sari Vivolin

Henkilöstöpäällikkö
010 400 4529
sari.vivolin@muuttohaukat.com

Mari Tuominen

Johdon assistentti
010 400 4519
mari.tuominen@muuttohaukat.com

Matti Vivolin

Senior Advisor
010 400 4510
matti.vivolin@muuttohaukat.com

Lähetä tarjouspyyntö muutosta

Pyydä
tarjous!