Skip to content

Yhteystiedot

Tältä sivulta löydät toimipistekohtaiset yhteystietomme. Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa etunimi.sukunimi@muuttohaukat.com.

Voit myös soittaa suoraan yhteyshenkilöllesi, tai vaihteeseemme numerossa 010 400 4500.

Tarjouspyyntö

Vantaa ja Helsinki

Tuomas Hirvonen

Aluevastaava
Sopimusasiakkaat, yritysmuutot

010 400 4518
tuomas.hirvonen@muuttohaukat.com

Joanna Huttunen

Muuttokoordinaattori
Kotimuutot

010 400 4509
joanna.huttunen@muuttohaukat.com

Jani Vivolin

Avainasiakkuuspäällikkö
Sopimusasiakkaat, yritysmuutot

010 400 4507
jani.vivolin@muuttohaukat.com

Matti Marjomaa

Muuttokoordinaattori
Yritysmuutot

010 400 4525
matti.marjomaa@muuttohaukat.com

Niklas Eskolin

Muuttokoordinaattori
Ajojärjestely, sopimusasiakkaat

010 400 4502
niklas.eskolin@muuttohaukat.com

Turku, Varsinais-Suomi ja Satakunta

Jari Lindell

Aluevastaava
Sopimusasiakkaat, yritysmuutot

010 400 4501
jari.lindell@muuttohaukat.com

Anton Tervo

Muuttokoordinaattori
Kotimuutot

010 400 4511
anton.tervo@muuttohaukat.com

Ville Jokinen

Muuttokoordinaattori
Ajojärjestely, laitekuljetukset

010 400 4516
ville.jokinen@muuttohaukat.com

Hyvinkää, Hämeenlinna, Riihimäki ja muu Suomi

Toni Vuolaste

Aluevastaava
Sopimusasiakkaat, yritysmuutot

010 400 4522
toni.vuolaste@muuttohaukat.com

Jere Sarkkinen

Muuttokoordinaattori
Kotimuutot

010 400 4521
jere.sarkkinen@muuttohaukat.com

Niklas Eskolin

Muuttokoordinaattori
Ajojärjestely

010 400 4502
niklas.eskolin@muuttohaukat.com

Tampere ja Pirkanmaa

Tuomas Raitio

Aluevastaava
Sopimusasiakkaat, yritys- ja kotimuutot, ajojärjestely

010 400 4508
tuomas.raitio@muuttohaukat.com

Kansainväliset muutot

Jari Lindell

Aluevastaava
Sopimusasiakkaat, yritys- ja kotimuutot, ajojärjestely

010 400 4501
jari.lindell@muuttohaukat.com

Johto, HR, kehitys, palkat ja laskutus

Matti Vivolin

Senior Advisor

010 400 4510
matti.vivolin@muuttohaukat.com

Sari Vivolin

HR-päällikkö

010 400 4529
sari.vivolin@muuttohaukat.com

Totte Vivolin

Kehittämispäällikkö

010 400 4514
totte.vivolin@muuttohaukat.com

Mari Tuominen

Talousvastaava

010 400 4519
mari.tuominen@muuttohaukat.com